enterpoint s.r.o.
Premiér Partner - Zvýšime bezpečnosť Vašich dát

Finance Point

Získajte najmodernejšie technológie na leasing

Pre spoločnosť, ktorá si chce udržať krok s konkurenciou a špičkovú úroveň technológie, sú investície nevyhnutné, a to najmä vďaka rýchlemu napredovaniu v oblasti informačných technológií. Neznamená to však bezpodmienečne, že by tým musel byť viazaný kapitál, alebo zaťažená likvidita. Je tu totiž iná, rozumnejšia možnosť: obstaranie techniky na leasing.

Inovatívne služby financovania sú prispôsobené vašim individuálnym potrebám a poskytujú najvyšší stupeň flexibility a efektívnosti. Spoločnosť enterpoint s.r.o. vám ponúka zrozumiteľné informácie, rýchle spracovanie a kompletný servis. Už dnes máte možnosť financovať váš nákup výpočtovej a kancelárskej techniky prostredníctvom leasingu, ktorý vám pomôže odľahčiť váš rozpočet a plánované investície rozložiť na dlhšie obdobie. Nemusíte nikam chodiť, všetko potrebné vybavíme za vás. Využite unikátnu možnosť financovať vaše investície do IT z cudzích zdrojov a použiť tak vlastné prostriedky na zabezpečenie ďalšieho rozvoja vašej spoločnosti.


Kontaktujte enterpoint poradcu pre oblasť financovania

Dell Financial Services
Lubomír Šurina - Sales Account Executive
Dell | Dell Financial Services
Telefónne číslo: +420 774 952 072
leasing(at)enterpoint(dot)sk

Prečo je pre Vás leasing výhodný?

  • 1. Umožňuje pokryť náklady na investície až do 100 % z cudzích zdrojov. Šetrí tým vaše likvidné prostriedky, ktoré možno použiť na rozvoj hlavnej podnikateľskej činnosti.
  • 2. Vybavenie leasingu je z časového hľadiska jednoduchšie, ako vybavenie úveru. Úhrady sú pravidelné a konštantné, čo umožňuje zjednodušiť plánovanie.
  • 3. Leasingové financovanie pôsobí priaznivo na peňažný tok firmy a zjednodušuje daňové a účtovné postupy.
  • 4. Zariadenie zarába v priebehu splácania na pokrytie svojej obstarávacej ceny.
  • 5. Navyše, môžete investovať v oveľa väčšom rozsahu, a tým si zabezpečiť konkurenčnú výhodu.